Lietuvos Respublikos upių, ežerų ir tvenkinių kadastras

Dokumentacija

Prisijungimas prie sistemos

Identifikavimas ir autorizavimas vyksta per valstybės informacinių išteklių sąveikumo platformą (VIISP). Norėdami prisijungti, naudotojui reikia paspausti mygtuką Paslaugos ir pasirinkite dominančią paslaugą Duomenų teikimas arba Duomenų gavimas. Paspaudus mygtuką, jūs būsite nukreipti į prisijungimo langą, kur galėsite pasirinkti prisijungimą per e. valdžios vartus. Tai atvers Elektroninių valdžios vartų puslapį, kuriame galėsite pasirinkti autentifikacijos būdą. Jei esate fizinis asmuo, pasirinkite autentifikaciją kaip fizinis asmuo, o jei esate juridinis asmuo, autentifikuokitės kaip juridinis asmuo.

Autentifikacija

Prisijungimo lange spustelėkite mygtuką Prisijungti per Elektroninius valdžios vartus. Sekite instrukcijas savo naršyklės lange.

Juridinių asmenų autentifikacija

Pasirinkus prisijungimo tipą Juridiniam asmeniui, turite pasirinkti autentifikavimo būdą ir įvesti prisijungimo duomenis, pvz., autentifikaciją mobiliu parašu. Po prisijungimo būsite nukreiptas į informacinę sistemą. Jei prie sistemos jungiasi ne tik įmonės vadovas, bet ir darbuotojai, tuomet prisijungęs įmonės vadovas arba administratorius turi suvesti informaciją apie savo darbuotojus (žr. Darbuotojų sukūrimas);.

Fizinių asmenų autentifikacija

Pasirinkus prisijungimo tipą Fiziniam asmeniui, reikia pasirinkti autentifikavimo būdą ir įvesti prisijungimo duomenis, pvz., autentifikaciją mobiliu parašu.